notka

ZDJĘCIA NA TYM BLOGU OBJĘTE SĄ PRAWEM AUTORSKIM I ZABRANIA SIĘ ICH KOPIOWANIA ORAZ PUBLIKOWANIA BEZ WIEDZY AUTORA POD GROŹBĄ KARY

:)

Witam wszystkich stałych i nowych czytelników :)

Amelka

Kasia

piątek, 30 grudnia 2011

Postanowienia noworoczne


Właściwie mało kiedy zakładałam realizację  postanowień noworocznych/ Pamiętam, że kiedy mi pod nosem wybudowali basen, postanowiłam nauczyć się pływać. Kupiłam nawet strój i czepek kąpielowy. Do realizacji postanowienia nigdy nie doszło. Gadżety leża nadal nieużywane, jak zostały kupione. Dwa lata temu postanowiłam zrobić prawo jazdy. Udało mi się dopiero w tym roku, więc prawie mi się z tym postanowieniem udało.
Teraz mi się przypomina, że faktycznie chyba wcześniej miałam postanowienia, a może bardziej marzenia: schudnąć.

W tym roku mam 3:
1/ zakupić dywan, lub obszywaną wykładzinę do salonu/ spełni się o ile K. w końcu trochę  zmądrzeje i nie będzie szaleć/.
2/ na bieżąco obrabiać zdjęcia i wysyłać do wywołania /a nie na hura jak w tym roku- właśnie się wysyłają 3 godzinę w ilości 683 sztuki)
3/ utrzymać wagę, bo mimo usilnych starań cm w pasie już nie lecą
 Tyle mam postanowień na ten Nowy Roczek, czy to duo czy też mało? Chyba nie. Mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować. Najtrudniej będzie z trzecim, bo latka lecą, metabolizm się spowalnia, a ja nadal uwielbiam słodycze i rzadko ich sobie odmawiam. Zobaczymy co będzie.
***

Plany na jutrzejszy dzień? Dzień jak co dzień. Jakieś ciasto pewnie upiekę, sałatkę z kurczaka z ryżem umieszam, pewnie szampana dla dzieci z naszymi pociachamy wypijemy i tyle.
***

Właściwie miałam pisać o czym innym.
Kiedy nadchodzi Sylwester, przypomina mi się pewna historia, która zaczęła się właśnie tego dnia. Była to znajomość, prawie jak ta z Samotności w sieci . Ale o tym napiszę chyba kiedy indziej. Albo za rok, o ile będę nadal uczestniczka blogowego świata

 Moi mili. 
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku. Spełnienia wszystkich marzeń i postanowień noworocznych. 
Oby ten 2012 rok nie był gorszy od starego,
a możliwie lepszy i radośniejszy.
ER

Zabawa w szkołę

Najulubieńsza książka z naklejkami

Fragment powyższej książki

One również przekazują życzonka

5 komentarzy:

 1. Kochana Elu mam nadzieje, ze uda Ci sie osiagnac wszystkie 3 cele.

  SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2012 !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w Nowym Roku przede wszystkim muszę ogarnąć swoje życie i w końcu schudnąć :P

  OdpowiedzUsuń
 3. To życzę aby te wszystkie 3 punkty się zrealizowały, ze szczególnym naciskiem na punkt nr trzy który na pewno najbardziej Cię uszczęśliwi :)

  Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

  Dziękuję za To że jesteś :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego nowego roku (Paula i Ada) :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wytrwaniu w postanowieniach :) i dużo zdrówka oraz szczęścia!!!

  OdpowiedzUsuń