notka

ZDJĘCIA NA TYM BLOGU OBJĘTE SĄ PRAWEM AUTORSKIM I ZABRANIA SIĘ ICH KOPIOWANIA ORAZ PUBLIKOWANIA BEZ WIEDZY AUTORA POD GROŹBĄ KARY

:)

Witam wszystkich stałych i nowych czytelników :)

Amelka

Kasia

niedziela, 10 lutego 2013

Szkolenie online

MIało być wygodnie, bo w domku przed komputerem, a nie kilka godzin słuchania bzdet.
 Miało być 3 miesiące od zalogowania na to aby zaliczyć egzamin.
Takie nowatorskie szkolenie BHP online zafundował nam dyrektor.
W tygodniu pokazało się ogłoszenie na tablicy:
POprzednie szkolenie traci ważność 13 lutego, proszę odbyć szkolenie online do środy /czyli 13 lutego/, NIe mozna było o tym uprzedzić zaraz na Radzie Pedagogicznej?
Faktem jest, że nie byłoby i tak kiedy tyk się zainteresować, bo w pracy kocioł, ąle przynajmniej nie trzebaby zawalać myślami pierwszych dni ferii.

MIałyśmy się spotkć w kilka osób jutro i zrobić razem to szkolenie.  Bo to innowacyjne szkolenie, jako pierwsze miało odbyć 9 osób.  NIe za bardzo uśmiecha mi się jazda z dziećmi do pracy- bo teściowa ma umówionego okulistę.
NIe byłabym sobą, gdybym nie zajrzała do tego ustrojstwa. NIby poczytałam troszkę. Uwierzcie mi jednak, że nie sposób spamiętać tych wszystkich dupereli.
Test liczy 30 pytan jednokrotnego wyboru. Do pytań nie można wracać. Za każdym przystąpieniem do egzaminu losowane są inne pytania/ czy Wam to czegoś nie przypomina??? egzamin na prawko/.
Do egzaminu można przystąpić3razy MOżna sobie wejść na egzamin i nie ukończywszy go opuścić- bez utraty egzaminu- bo co nie zapisane, to nie odbyte.
Uwierzcie mi, że ze ściągami- gotowymi pyt. i odpoiedziami w liczbie 150 zajęło mi zdawanie egzaminu 2 i pół godziny. W znalezionych przeze mnie w necie pyt. pojawiły się niewielkie rozbieżnośći w formułowaniu pytań- dosyć istotne- i właśnie w tych pytaniach, które miałam w egzaminie. Odpowiedzi na kilka pytań nie mogłam znaleźć w necie i odpowiedziałam zgodnie z intuicją.
Poszło mi nieźle bo zrobiłam 1 błąd- gdzie dopuszczone były 3.
Najbardziej jednak cieszy mnie to, że mam już to z głowy.Uffffffffffffffffffff

3 komentarze: