notka

ZDJĘCIA NA TYM BLOGU OBJĘTE SĄ PRAWEM AUTORSKIM I ZABRANIA SIĘ ICH KOPIOWANIA ORAZ PUBLIKOWANIA BEZ WIEDZY AUTORA POD GROŹBĄ KARY

:)

Witam wszystkich stałych i nowych czytelników :)

Amelka

Kasia

niedziela, 29 grudnia 2013

Kino i zdjęcia

Moje dziecię w końcu miało okazję pojechać do kina. Jakoś nigdy ,albo nie ma czasu albo nie ma kasy, abyśmy wszyscy mogli wybrać się do tego przybytku. Amelka dzisiaj obejrzała ze swoją kuzynką i moją siostrą Królową Śniegu. Film bardzo się podobał. Dziewczę moje zadowolone, bo oprócz filmu zaliczyła frytki i lody w Mc Donaldzie.
***
Ja natomiast segregowałam 600 zdjęć. Poukładałam je wg dat, ale jeszcze nie rozdzielałam na albumy. Przygotowałam róznież troszkę zdjęć do wywołania. Muszę nadmienić tylko, że te 600 zdjęć to Boże Narodzenie 2011rok i cały poprzedni. Zostały do przygotowania zdjęcia z tego roku. Niestety tego postanowienia noworocznego nigdy nie udaje mi się zrealizować. MOżna powiedzieć po co zdjęcia, skoro mozna je oglądać w komputerze. Moje dziewczyny jednak uwielbiają przeglądać albumy.
***
Ja popadam w uzależnienie od słodyczy. Ach, kg przybywają, aż strach  się ważyć.

4 komentarze:

 1. Ja też uwielbiam przeglądać zdjęcia w albumie, na komputerze to nie to samo. Muszę też wybrać trochę do wywołania. Chciałabym te najfajniejsze od narodzin Tomeczka do dziś włożyć w album, a poza tym wywołać dla Dziadków i Prababci, co by mieli Wnuka na zdjęciach :) Niestety ta magia papierowego zdjęcia zniknęła wraz z pojawieniem się cyfrówek, a szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 2. WItam w klubie uzależnionych od słodyczy... Ale koniec z tym, bo też się zatracam w tym nałogu, a d... rośnie :/

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak, ja tez lubie miec wywolane zdjecia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja 600 cykam w 2 miesiące:P A wywołać też chciałam, ale jak sobie pomyślę, że mam przejrzeć 20tys fotek to mi się odechciewa..;))

  OdpowiedzUsuń