notka

ZDJĘCIA NA TYM BLOGU OBJĘTE SĄ PRAWEM AUTORSKIM I ZABRANIA SIĘ ICH KOPIOWANIA ORAZ PUBLIKOWANIA BEZ WIEDZY AUTORA POD GROŹBĄ KARY

:)

Witam wszystkich stałych i nowych czytelników :)

Amelka

Kasia

czwartek, 15 marca 2012

Nowości

Kiedy minie wtorek, czuje ze już tydzień mam za sobą. W pracy siedzę wyjątkowo aż do 15.00. Wtedy przychodzi szybko środa- tylko 3 lekcje mam i idzie z górki. 
Wczoraj zahaczyłam o fryzjera- czasu mi zostało sporo do autobusu. Pocieniowałam jednak trochę włosy. Ostatnio wyrównałam i nie za bardzo włosy mi się układały. Kiedy zobaczyłam się na zdjęciu klasowym, przeżegnałam się nogą. Musiałam zahaczyć o tego fryzjera.
***
Stałam się posiadaczka nowego kremu. Zamówiłam go w aptece, wprawdzie chodziło mi o krem zapobiegający przebarwieniom na dzień, ale najpierw wypróbuje ten.
 
***
Moje podkłady już przyszły pocztą.Czas na wypróbowanie nowych. Zobaczymy jakie będą efekty.
***
Amelka w poniedziałek odwiedziła dentystę. Ma aż 3 dziurki! Największa już załatana. Zostały jeszcze dwie maleńkie. Bardzo dobrze zniosła ten zabieg i wcale nie płakała. Trzeba przyznać, że pani dentystka i jej pomoc mają podejście do dzieci.

3 komentarze:

 1. Fryzjer to super odmiana za kazdym razem jak wychodze czuje sie jak Nowa ja :P bylam 3 miechy temu i czuje ze znowu musze sie wybrac ja u siebi etylko cieniuje tak aby byly CHUDE bo ogolnie mam za duzo tych wlosow hi hi ih

  Buzka kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Przypomniałaś mi o włosach- moje nadają się tylko do reanimacji. Ale może wytrzymam jeszcze trochę i bliżej świąt się wybiorę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też zaczęłam systematycznie chodzić do dentysty. Mam sporo dziurek i dwa zęby do wyrwania ech. No ale jak trzeba to trzeba, zresztą ja lubię mojego dentystę, super z niego facet.

  OdpowiedzUsuń