notka

ZDJĘCIA NA TYM BLOGU OBJĘTE SĄ PRAWEM AUTORSKIM I ZABRANIA SIĘ ICH KOPIOWANIA ORAZ PUBLIKOWANIA BEZ WIEDZY AUTORA POD GROŹBĄ KARY

:)

Witam wszystkich stałych i nowych czytelników :)

Amelka

Kasia

wtorek, 13 listopada 2012

Czas aby pomyśleć o prezentach gwiazdkowych.

 
 Myślę i myślę i jak na razie nie mam pojęcia co dla dziewczyn wymyślić. Od teściowej dostana po lalce- w końcu Kasie będzie miała swojego bobasa. Ja zastanawiam sie nad paskoliną. Może któraś z Was  miała z tym do czynienia?  Czy warto o tej piaskolinie myśleć? Szczególnie Kasia uwielbia zabawy z ciastoliną, więc pomyślałam o czymś podobnym. Amelce zawsze chciałam kupiś grę z gąsienicą. Taka fajna z muzyczką. Trzeba jej na łapki nałożyć pensetką piłeczki. Jest to gra zręcznościowa, jej  przed nauką pisania przydałoby się poćwiczyć rączki. Hmmmmmmmmmm. A Wy juz macie pomysły?
 
 

5 komentarzy:

 1. A nie, zresztą u nas jest zwyczaj dawania sobie prezentów szóstego grudnia a nie na gwiazdkę w Wigilie czy Boże narodzenie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja polecam piankę do lepienia Moon Dough ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja bym się taką piaskoliną pobawiła :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas w tym roku problemow nie ma z prezentami, bo moga sie nawet powtarzac :P I tak tu nie mamy zabawek z Polski ;) Ja stawiam na laptopa edukacyjnego 4+ i zestaw dla bobasa ;)

  OdpowiedzUsuń