notka

ZDJĘCIA NA TYM BLOGU OBJĘTE SĄ PRAWEM AUTORSKIM I ZABRANIA SIĘ ICH KOPIOWANIA ORAZ PUBLIKOWANIA BEZ WIEDZY AUTORA POD GROŹBĄ KARY

:)

Witam wszystkich stałych i nowych czytelników :)

Amelka

Kasia

poniedziałek, 9 lipca 2012

Na działce

Pogoda jest niepewna, więc nocowanie na działce ciągle przesuwaliśmy. W końcu z piatku na sobotę zostaliśmy na noc. Wstałam połamana- bo łóżko inne i twarde. W sumie było fajnie. Zaległe prace nieco nadrobiłam, ale ciągle jest tego wiele.
Ze mnie wielki domator i bardzo ciężko mnie gdziekolwiek ruszyć. Na dłuzsze wyjazdy na razie się nie decydujemy. Podziwiam te z Was, które z maluchami podróżują po kraju i nie tylko.
Szykuje się wesele w rodzinie męża- kuzyna. Jak na razie zdecydowaliśmy się nie jechać.Złozyło się wiele: nie ma co zrobić z dziećmi, kupno spodni dla P., ja nie mam butów- od biedy jakąś kieckę by się znalazło, daleko, mąż ze względu na swoją dietęnie poje sobie za wiele . Decydują więc głównie względy ekonomiczne. Czeka nas zakup nowe pralki- koniecznie i kanapy do salonu- już nie takie konieczne. Pewnie, gdyby było to kuzynostwo, z którym się często spotykamy/ widziałam ich oststnio na naszym weselu/, to pewnie byśmy się nie ociągali, a tak ...
Tak oststnio kończy się kąpiel

Najnowszy nabytek Kasi


7 komentarzy:

 1. jakie piękne panny! kocham te loki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojjjjj jak slicznie placze taka slodziuska jest :)

  Laleczki dwie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Landrynkowate buciory - uwielbiam!!
  Też jestem typem domownika :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też by mnie nie ucieszyło weselicho u kuzynostwa z którym nie utrzymuję kontaktów, wiąże się to z wydatkami i nie koniecznie fajną zabawą. Loczki są piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczynki mają piękne loczki! Mój mlody jest kudłaty ;) ale aż tak pięknych i bujnych loków niestety nie ma.
  :) A działka to fajny pomysł na spędzanie wolnego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja też bym się wahała czy iść i chyba raczej bym nie poszła :) Piękne buciki :)
  A dziewczynkom zazdroszczę tych loczków :D

  OdpowiedzUsuń